“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Які цвяхи вибрати для монтажу різних матеріалів?

Цвяхи отримали широке застосування при складанні дерев’яних конструкцій та кріпленні різних об’єктів. Надійність виконаного з’єднання залежить одночасно від кількох критеріїв. Це враховують під час виборів кріплення.

Види цвяхів

Виробники випускають цвяхи різної конфігурації. Перед тим, як прибивати дерев’яні заготовки, визначають потрібний тип кріплення. Найчастіше застосовуються кілька видів цвяхів:

  1. Будівельні. Найчастіше використовуються при складанні дерев’яних конструкцій. Є деталями у вигляді стрижня, на одному кінці якого розташований капелюшок. Другий край стрижня загострений. Цвяхи такого типу часто застосовують для того, щоб прибити дошки підлоги, дерев’яні панелі, бруси тощо. Виробники часто випускають деталі такого типу з сталі. Щоб уникнути корозії на виріб додатково наносять шар цинку.
  2. Покрівельні. Застосовуються при складанні обрешітки, контробрешітки, крокв, для кріплення панелей до лагів. Відмінна риса кріпильних елементів такого типу – це збільшений капелюшок.
  3. Шиферні цвяхи. Відрізняються великими розмірами голівки. Вона запобігає проникненню води під покрівельне покриття. Часто виробники покривають цвяхи шиферні тонким шаром цинку. Таке покриття захищає елементи кріплення від негативного впливу вологи.
  4. Йоршені. Такими деталями часто прибивають дошки решетування, крокви, осб плити, вагонку і т.д. Стрижень виробу виконаний у вигляді послідовно зрізаних конусів. Вони забезпечують надійну фіксацію деталі у волокнах деревини.
  5. Гвинтові. Застосовують для того, щоб прибити деталі, що піддаються високому навантаженню на відрив. Часто їх використовують при монтажі дощок підлог, що становлять обрешітки даху, крокв та ін. Спіралеподібний стрижень надійно утримується між волокнами деревини. Це виключає мимовільне усунення заготовок.
  6. Фінішні. Вирізняються невеликим діаметром головки. При прибиванні вдається виконати практично непомітне з’єднання.
  7. Оздоблювальні та декоративні. Застосовуються при прибиванні елементів оздоблення. На головки таких цвяхів виробники наносять декоративне покриття.

Критерії вибору

Перед тим, як купити цвяхи на сайті: mir-krepezha.com.ua/ua/gvozdy, потрібно враховувати одночасно кілька параметрів. Так вдається виконати надійне з’єднання заготовок. Вибираючи елемент кріплення необхідно звернути увагу на наступні критерії:

  • Матеріал. Виробники виготовляють більшість цвяхів методом холодного кування. Як матеріал використовується сталь, нержавіюча сталь, бронза, мідь і т.д. Цвяхи обирають з урахуванням експлуатаційних умов. Застосування кріплення зі сталі без покриття за умов підвищеної вологості призведе до швидкого руйнування конструкції. Монтаж деталей з сталі без покриття виправданий у сухих приміщеннях. У місцях, що піддаються негативному впливу вологи, краще встановлювати вироби з нержавіючої сталі або кольорових металів;
  • Конфігурація стрижня. При встановленні загострений стрижень розщеплює волокна деревини. Здавлюючи елемент кріплення, деревина утримує його в нерухомому положенні. Для більш надійної фіксації вибирають гвинтові вироби. Вони майже не схильні до зміщення при зміні структури деревини під дією вологи;
  • Довжина. Від габаритних параметрів кріплення залежить надійність з’єднання;
  • Діаметр капелюшка. Конфігурацію головки вибирають з урахуванням умов експлуатації. При необхідності прибити м’які покриття вибирають елемент з великим капелюшком. Така форма знижує ступінь тиску на поверхню та надійно утримує м’яке покриття. У декоративних цілях використовують цвяхи з невеликою головкою. Вона практично непомітна на зовнішній декоративній поверхні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рабочий комбинезон - комфорт, защита и функциональность