“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Переобладнання салону вашого автомобіля в Україні

Переобладнання вантажних автомобілів, мікроавтобусів з урахуванням вимог замовника

Переобладнання вантажних авто має сенс для самих різних цілей, у тому числі вносяться значні зміни, міняється призначення транспортного засобу. Нерідко авто просто покращують. Так, переробка салону мікроавтобуса нерідко передбачає монтаж нових деталей, відповідно до стандартів і норм безпеки. Варіантів багато, приміром, заміна кузова, сидінь, освітлення і так далі. Переобладнання автомобілів в Україні виконується досить часто, послуга доступна таким, що усім, що бажає.

У форматі пропозиції можливе виконання наступного :

  • поліпшення рульового управління, заміна деталей, устаткування;
  • переобладнання вантажних авто для діставання можливості користуватися напівпричепами, причепами;
  • заміна коліс;
  • переобладнання мікроавтобусів на вантажній з урахуванням результату, що вимагається;
  • монтаж устаткування, приміром, маніпулятора;
  • заміна або додавання сидінь для пасажирів;
  • переробка фургона в мікроавтобус;
  • поліпшення освітлення, сигналізації, кондиціонування і так далі.

Переобладнання автомобілів із залученням фахівців компанії Автополімер

Залучення досвідчених фахівців компанії дозволяє виконати стайлинг, тюнинг, внести зміни усередині салону. У вартість переобладнання автомобіля можна включити заміну приладової панелі, оббивки на шкіру або тканину, додавання підсвічування. Дуже часто потрібно установку аудіосистем і моніторів, ці послуги ми також надаємо. Переобладнання автомобілів дозволяє поставити нові сидіння, приміром, комфортніші або у більшій кількості.

Залучення досвідчених майстрів дозволяє уникнути ризиків і помилок. Приміром, якщо переобладнання мікроавтобусів включає проводку кабелів до колонок і відеосистеми, їх розташування в корпусі, часткову або повну ізоляцію шуму, то без допомоги майстра впоратися складно. Наші співробітники виконають усі роботи акуратно і забезпечать максимальну ефективність змін.

Переробка мікроавтобусів і інших автомобілів. Замовлення послуг фахівців

Компанія «Автополімер» виконає переобладнання вантажних автомобілів оперативно і з реалізацією усіх обумовлених вимог. В наявності все для виконання замовлень : досвідчений штат майстрів різних напрямів, устаткування, також налагоджені контакти з постачальниками техніки, устаткування, запчастин і так далі. Переробка мікроавтобусів робиться з урахуванням законних нормативів, можлива консультація з усіх питань. Дзвоніть або оформляйте заявку на сайті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке швейлер та де його купити