“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

ТОП-8 причин, які точно призведуть до відмови у кредиті

Кожен, хто хоча би раз в житті звертався за кредитом, знає, що не дивлячись на голосні заяви банків та МФО, отримують їх далеко не всі бажаючі. Причому відмовити в наданні позики можуть навіть офіційно працевлаштованим особам, які ніколи не мали проблем з банками чи іншими кредитними організаціями.

Пропонуємо вам ТОП-10 причин, які точно призведуть до відмови у наданні позики.

Низький дохід

Кожен кредитор, перш ніж прийняти рішення по заявці на кредит, буде оцінювати фінансові можливості позичальника. Якщо наявний дохід потенційного клієнта замалий і не дозволить йому існувати після сплати кредиту, або не дозволить сплачувати кредит, то у його наданні буде відмовлено.

Погана кредитна історія

Кредитна історія позичальника — один із ключових факторів, що враховуються кредиторами при прийнятті рішень щодо можливості надання онлайн позики. І хоча деякі МФО готові надавати кредити з поганою кредитною історією для позичальників, що мали проблеми з виплатою позик в минулому, у разі наявності тривалих поточних прострочень отримати кредит буде неможливо.

Велика кількість активних кредитів

Якщо позичальник має велику кількість активних кредитів (особливо якщо більшість з них оформлені в МФО), кредитні організації прийдуть до висновку, що позичальник має недостатньо коштів для існування. Тобто він змушений постійно жити в кредит, що рано чи пізно призведе до того, що він не зможе їх обслуговувати і почне допускати прострочення.

Надання недостовірної інформації

Якщо в ході перевірки кредитної заявки кредитор виявить факт надання недостовірної інформації позичальником, в наданні кредиту буде одразу відмовлено. Це стосується не лише інформації щодо місця роботи, посади і розміру наявного доходу, а й місця проживання, цілі кредитування тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Экологичность кремации: факт или выдумка?

Відсутнє зареєстроване місце проживання

Наявність зареєстрованого місця проживання — обов’язкова вимога не лише банків, а й мікрофінансових організацій. Тому якщо у вас немає прописки, ви точно не зможете оформити готівковий чи кредит на картку, а також кредитну картку.

Недопустимий вік позичальника

Кожна фінансова організація, що займається наданням кредитів, має чіткі вимоги щодо віку позичальника. В Україні неможливо оформити позику, якщо вам менше 18 років, або ви старші 70 років (в різних організаціях верхній віковий поріг може дещо відрізнятися, тому перед тим, як подавати заявку обов’язково ознайомтесь з вимогами до позичальника).

Прострочені документи

Банки та МФО не готові співпрацювати з позичальниками, що надають прострочені документи (наприклад, якщо відсутнє фото в 25 чи 45 років). Крім того, в кредиті відмовлять, якщо документи значаться в базі викрадених чи загублених.

Наявність побоїв чи знаходження у стані алкогольного сп’яніння

Позичальнику буде відмовлено в кредиті, якщо він має побої — це може свідчити про те, що людину примусили до оформлення кредиту. Крім того, кредит не надають людям, що подають заявку, знаходячись у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Якщо вам потрібно взяти онлайн кредит чи кредитну картку, не намагайтесь обдурити кредитора — надавайте лише достовірну інформацію про себе та тверезо оцінюйте власні фінансові можливості. А щоб заощадити кошти, використовуйте спеціальні промокоди на кредити, що дозволяють отримати знижку на відсоткову ставку до 90%. Підібрати надійного кредитора та отримати промокод можна на сайті https://finguide.com.ua/.