“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Історія лазерної епіляції

Вперше епіляція з використанням лазера, як метод видалення зайвого волосся на тілі, з’явився ще у 60-х роках 20-го століття. Використовували таку процедуру виключно в медичних цілях. На відміну від того, як чином сьогодні проводиться лазерна епіляція в Києві та в інших містах України, раніше люди не розуміли як правильно використовувати лазер для видалення волосся.

Як розвивалася лазерна епіляція

На початку 90-х років вдалося розробити перші комерційні системи лазерної епіляції. Тепер використовувалися лазери середньої інтенсивності, у тому числі неодимові й діодні. Це були перші аналоги сучасних лазерів, які використовують у професійних салонах краси.

На початку 2000-х технології лазерного випромінювання трохи поліпшилися. Лазери стали більш точно направляти теплове випромінювання на ціль. Таке обладнання стали використовувати для роботи з різними типами шкіри та волосся, зокрема для його видалення. Але, результати від подібного обладнання залишали бажати кращого.

Сучасні лазери для епіляції з’явилися наприкінці минулого десятиліття. Вдалося налаштувати їх роботу таким чином, щоб процедура по видалення зайвого волосся на певній ділянці тіла стала безболісною та ефективною.

Які переваги процедури

У порівнянні з іншими методами досягнення чистої та гладкої шкіри, лазерна епіляція має наступні переваги:

  • Довготривалий ефект. Процедура забезпечує постійну і довготермінову відсутність волосся на обробленій ділянці шкіри. Вже після першого сеансу видалення волосся лазером видно помітний результат. Після проходження повного курсу лазерної епіляції ефект чистої шкіри може тривати від 1-2 місяців до 1 року.
  • Ефективність та універсальність. Лазерна епіляція демонструє чудові результати з видалення волосся на різних ділянках тіла, зокрема на: спині, животі, грудях, руках, ногах, у зоні бікіні, під пахвами.
  • Безболісність. Якщо порівняти лазерну епіляцію з восковою депіляцією із видаленням волосся за допомогою бритви та станку, вона майже безболісна. Клієнт салону краси під час проведення вказаної процедури буде відчувати лише потік тепла, направлений на конкретну ділянку шкіри. Це буде діяти теплове лазерне випромінювання.
  • Відсутність ризику подразнення шкіри. Лазерна епіляція є максимально дбайливою для шкіри процедурою. Вона навіть рекомендована до проведення власникам чутливої до подразнення шкіри. Це пов’язано з тим, що промені лазера діють лише на фолікули росту волосся, вони не впливають на шкіру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Медичне страхування іноземців для в'їзду в Україну

Крім цього, процедура дозволяє за 1 сеанс обробити досить велику площу тіла, ніж електроліз чи воскова депіляція.  Кількість сеансів для проходження повного курсу лазерної епіляції підраховується індивідуально. Багато чого залежить від типу шкіри клієнта та довжини й кольору його волосся.