“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Карате для дітей в Києві на Позняках

 

Baby Карате для дітей в Києві на Позняках 

Ваша дитина повна безмежної енергії та ентузіазму? Хочете, щоб вони спрямовували цю енергію на щось конструктивне, вивчаючи при цьому цінні навички? Тоді вам до нас! Ласкаво просимо в Бейбі Карате, де народжуються маленькі чемпіони!

Чому Обрати Бейбі Карате?

У Бейбі Карате ми віримо у початок з раннього віку. Наш спеціально розроблений програма призначена для дітей віком від 3 до 6 років і надає їм цікаве та захопливе введення в світ карате та голістичної фізичної підготовки. Під керівництвом сертифікованого інструктора з карате з великим досвідом роботи з молодими учнями наші заняття поєднують в собі захоплення бойовими мистецтвами з користю фізичних вправ та ментальної дисципліни.

Чим Ми Унікальні?

Те, що відрізняє Бейбі Карате, – це наш інноваційний підхід до навчання. Наш сертифікований інструктор Артем Кіракосян, який надає кожному заняттю креативність та грайливість, зробивши вивчення карате захоплюючою пригодою для вашої дитини. Через інтерактивні ігри та заняття ми вбудовуємо важливі техніки та принципи карате, допомагаючи вашому малюку розвивати силу, координацію, увагу та впевненість у собі.

Зручні Умови

Ми розташовані у центрі Києва, у районі Позняки, на території відомого приватний дитячий садок Київ садочка-школи Монтессорі. Метро Позняки знаходиться за 5 хвилин від нашого закладу.  Наш просторий спортивний зал площею 100 квадратних метрів надає дітям достатньо місця для безпечної експлуатації та вивчення рухів карате. Крім того, ми пропонуємо окремі роздягальні, туалети та душові, забезпечуючи комфорт та зручність для вашої дитини.

Приєднуйтеся до Нас Сьогодні!

Даруйте своїй дитині подарунок Бейбі Карате для дітей Позняки та спостерігайте, як вони процвітають як фізично, так і ментально. Запишіться зараз, щоб забезпечити місце вашої дитини у нашій захоплюючій програмі! Місця обмежені, тому не пропустіть цю фантастичну можливість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Парники та теплиці: особливості вирощування овочевих культур у закритому ґрунті

👉 Адреса: вул. Мишуги, 2, Позняки, Київ

👉 Контакти: 068 597 1000

Даруйте вашій дитині неймовірний світ карате разом з Бейбі Карате в Києві !

Записатись на заняття в Baby Karate дуже просто! Набирайте за намером вище.

Не втрачайте шанс допомогти вашому малюкові розкрити свій потенціал та стати справжнім майстром карате вже сьогодні! Приєднуйтесь до Baby Karate та допоможіть вашим дітям здобути незабутню пригоду та навички, які з ними залишаться назавжди!