“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому самолюбні і тирани зі злих людей. Блажен той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви. Бо саме він і є той, хто воістину піклується про ближнього свого і повертає заблуклих дітей."

Андрій Стріхарський будує храм і до нього 176 апартаментів. Чергова афера слуги-забудовника

Чергову аферу провертає народній депутат від партії «Слуга народу» за допомогою ДАБІ.

Минулого тижня Держархбудінспекція дозволила столичному забудовнику будувати в Дарницькому районі Києва багатофункціональний храмовий комплекс. Зручне розташування біля метро Славутич, ймовірно, буде залучати безліч паломників, тому забудовник подбав про їх нічліг і передбачив в комплексі 176 апартаментів.

Нове будівництво. МФК на Зарічна, 45 в Дарницькому районі Києва від Status Group Стріхарского

Дозвіл надано на будівництво багатофункціонального храмового комплексу.

У складі передбачено 176 апартаментів загальною площею близько 10 тис. Кв.м. Площа всього храмового комплексу становить 65 тис. Кв.м. Будується на земельній ділянці площею 1 га з цільовим призначенням «для суспільних та релігійні організації», вид використання «для експлуатації та обслуговування храму Святого Євангеліста Іоанна Богослова».

Храм Святого Євангеліста Іоанна Богослова стане першим храмовим комплексом з апартаментами. Код об’єкта: «будівлі торговельні інші».

Нагадаємо, це вже не перша подібна махінація забудовника. Раніше він таким чином в тому ж Дарницькому районі на комунальних землях навчального закладу побудував “Спортивно-оздоровчого комплекс» за адресою: Харківське шосе, 210 “ . Об’єкт  містичним чином перетворився на житлові будинки. І навіть в паспорті будівництва махінатори вказували кількість квартир в цьому “спортивно-оздоровчому комплексі”.

По темі: Андрей Стрихарский – расследование незаконной деятельности рейдера и распильшика “зеленой” власти
Андрей Стрихарский «слуга народа» оказался аферистом и организатором строительной пирамиды (по материалам уголовных дел)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кошелек Елбасы Булат Утемуратов потеряет все?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *