“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Ticket to America – надійний партнер для українців, які бажають отримати візу в США

Компанія Ticket to America пропонує послуги з отримання візи в США для українців https://www.ticket2america.com. Компанія має досвід роботи в цій сфері та може допомогти з оформленням візи будь-якого типу, включаючи туристичні, бізнесові, гостьові, студентські та імміграційні візи.

Компанія пропонує такі послуги:

  • Подорожі та відвідини: допомога з оформленням туристичної візи в США.
  • Освіта: допомога з оформленням візи для навчання в США.
  • Імміграція: допомога з оформленням імміграційної візи в США, включаючи участь у лотереї Green Card.

Компанія має офіси в Києві та Львові.

Ось детальний огляд послуг компанії Ticket to America:

Подорожі та відвідини

Компанія Ticket to America може допомогти з оформленням туристичної візи в США. Для цього необхідно заповнити анкету DS-160, сплатити консульський збір та пройти співбесіду в Посольстві США.

Компанія допоможе з підготовкою документів для оформлення візи, а також запропонує консультації щодо успішного проходження співбесіди.

Освіта

Компанія Ticket to America може допомогти з оформленням візи для навчання в США. Для цього необхідно заповнити анкету I-20 від навчального закладу в США, сплатити SEVIS-збір та пройти співбесіду в Посольстві США.

Компанія допоможе з вибором навчального закладу в США, а також запропонує консультації щодо підготовки документів для оформлення візи.

Імміграція

Компанія Ticket to America може допомогти з оформленням імміграційної візи в США, та здійснити переїзд до США. Для цього необхідно пройти один з наступних процесів:

  • Ліцензована імміграційна віза: ця віза видається на підставі професійної кваліфікації або інвестицій.
  • Родина: ця віза видається родичам громадян США або постійних мешканців США.
  • Лікування: ця віза видається особам, які приїжджають в США на лікування.
  • Інші: ця категорія включає інші типи імміграційних віз, такі як візи для біженців та осіб, які потребують захисту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Парники та теплиці: особливості вирощування овочевих культур у закритому ґрунті

Компанія допоможе з підготовкою документів для оформлення імміграційної візи, а також запропонує консультації щодо успішного проходження імміграційного процесу.

Вартість послуг

Вартість послуг компанії Ticket to America залежить від типу візи та послуг, які надаються. Для отримання детальної інформації про вартість послуг необхідно звернутися до компанії.

Додатково

“Ticket to America” – це компанія, яка надає послуги допомоги у відвідуванні та подорожах до Сполучених Штатів Америки. Нижче наведено огляд їхніх послуг:

  1. Допомога з відвідування та подорожами: Компанія пропонує допомогу у плануванні та організації подорожей до США, надаючи можливість отримати візу та здійснити мрії про подорож.
  2. Освіта в США: Експертна команда “Ticket to America” сприяє отриманню візи для навчання в найкращих навчальних закладах Америки.
  3. Бажаєте стати резидентом (Green Card): Компанія допомагає у поданні заявок на щорічну лотерею Green Card, яка надає можливість отримати постійне місце проживання в США. Вони допоможуть з правильним поданням заявки, щоб збільшити шанси на виграш, і нададуть супровід протягом усього процесу – від повідомлення про виграш до приїзду в США та отримання Green Card.

Це загальний огляд послуг, які надає компанія “Ticket to America”. Якщо вам потрібна більш детальна інформація або конкретні запитання, будь ласка, уточніть.

Висновок

Компанія Ticket to America є надійним партнером для українців, які бажають отримати візу в США. Компанія має досвід роботи в цій сфері та може допомогти з оформленням візи будь-якого типу.