Як правильно обрати медичну страховку для виїзду за кордон.
Подорож може бути захоплюючою пригодою, але несподівані події, такі як раптове захворювання, скасування поїздки або втрата багажу можуть швидко перетворити відпустку мрії в кошмар. Саме тут на допомогу приходить медична страховка для виїзду за кордон, яка забезпечує душевний спокій та фінансовий захист від непередбачених обставин. Однак за наявності багатьох варіантів страхового захисту, вибір відповідного страхового поліса може виявитися складним завданням. Нижче приведені 7 простих кроків, які допоможуть вам підібрати оптимальний варіант медичної страховки для виїзду за кордон:
1.Визначте свої потреби. Перш ніж вибирати поліс страхування подорожуючих, оцініть свої очікування від страхового поліса, а саме від яких ризиків у вас має бути захист. Враховуйте такі фактори, як кліматична зона подорожі, тривалість поїздки, активність у процесі відпочинку (дайвінг, серфінг тощо), наявність інфраструктури з надання медичної допомоги в країні перебування.
2.Варіанти страхового захисту. Дізнайтесь про різновиди страхового покриття. Типові варіанти включають:
• Невідкладна медична допомога – цілодобовий виклик карети швидкої допомоги;
• Медичне обслуговування: амбулаторне лікування та стаціонарне лікування. Покриває медичні витрати, включаючи госпіталізацію та забезпечення медикаментами.
• Втрата/затримка багажу: компенсація за втрату, крадіжку або затримку багажу.
• Екстрена евакуація: вертолітна евакуація з місця аварії – під час зайняття екстремальними видами спорту: гірські лижі, кайтинг тощо.
• Повернення неповнолітніх дітей додому у разі госпіталізації батька. Оплачується придбання квитків економ-класу дитині для повернення на батьківщину.
• Оплата послуг телефонного зв’язку при настанні страхового випадку
3. Обмеження страхового захисту. Зверніть увагу на обмеження та виключення, які прописані в договорі страхування. Уважно прочитайте пункт про причини відмови у виплаті страхового відшкодування. Переконайтеся, що поліс забезпечує достатнє покриття ваших потреб.
4. Існуючі раніше захворювання. Якщо у вас вже є якісь хронічні захворювання, перевірте, чи покриваються їх загострення вашим полісом. Деякі страховики пропонують покриття раніше існуючих захворювань за дотримання певних умов.
5. Активний чи екстремальний відпочинок. Якщо ви займатиметеся активними видами відпочинку або екстремальним спортом, при оформленні поліса – вкажіть, що плануєте такі активності, це збільшить вартість Вашої страховки, але забезпечить страховий захист у будь-якій ситуації.
6. Франшиза та вартість. Отримайте розцінки за кількома програмами страхування та порівняйте страховий захист та вартість. Зверніть увагу на наявність франшизи – це сума грошей, яка не виплачується СК. Вивчіть які є субліміти з виплат залежно від наданої медичної послуги, терміни повідомлення про страхову подію. Шукайте надійних страховиків із високими фінансовими рейтингами та позитивними відгуками клієнтів.
7. Підтримка клієнтів. Обирайте страховика з гарною службою підтримки та допомоги клієнтам. Переконайтеся, що вони пропонують цілодобовий асистанс на зрозумілій вам мові, по всіх доступних каналах зв’язку: вайбер, телеграм, ватсап.
Слідуючи цим простим правилам і ретельно плануючи свою поїздку, ви зможете оформити поліс туристичного страхування на сайті: safetravel.com.ua, який забезпечить комплексний захист та душевний спокій під час вашої подорожі. Сервіс працює цілодобово, вся процедура отримання страховки займе не більше 2 хвилин і готовий страховий поліс у вас на e-mail. Далі його слід лише роздрукувати чи зберегти у смартфон.