“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Як зберігати літієві батарейки?

Літієва батарейка знайшла широке застосування в ноутбуках, побутовій електроніці, відеокамерах, мобільних телефонах. Її також використовують як лічильники й електромобілі. Набагато якісніша, ніж інші різновиди, вона користується великою популярністю у покупців, а при умові правильного зберігання може функціонувати до 15(!) років.

Що вони собою являють?

Батарейки літієві можна описати, як два електроди, котрі розділяються електролітом з сепаратором. При зарядці переносник заряду переміщають від катода до анода.

Щодо характеристики літій-іонного пристрою живлення, це залежить від хімії складового елементу. Як катодний матеріал використовують кобальт, марганець, феррофосфат та відповідні схеми процесів.

Найперша батарейка літієва мала анод з метало-літію. Це нерідко ставало причиною вибухонебезпечності та замикання електродів.

Сучасні конструкції, на основі негорючого електроліту, а також графітового анода дають можливість забезпечити повну безпеку використання батареї. Завдяки феррофосфатним сполукам та окису кобальту літієві батарейки можуть функціонувати при великому діапазоні температур (в тому числі низьких). Іще підвищується кількість циклів розрядження-зарядження.

Зберігання приладу

Щодо того, як правильно зберігати літієві батарейки, це необхідно робити при температурі від 0°С до 10°С, обов’язково в сухому приміщенні. Рівень заряду має бути в межах 50%. Якщо Ви будете зберігати пристрої повністю розрядженими чи зарядженими, це не дасть їм нічого хорошого. Навпаки, така літієва батарейка набагато швидше постаріє. Якщо батарею повністю розрядити, та зберігати довго, не факт, що Вам взагалі вдасться повернути її до життя. Але навіть коли Ви все-таки зможете це зробити, характеристики пристрою будуть набагато гіршими, ніж раніше. І коли один елемент не являється великою втратою, що якщо річ йде про акумулятор, де літієвих батарейок потрібно десятки? Кожний пристрій постраждає! Причиною цієї «неприємності» буде те, що Ви лишили елемент зарядженим чи розрядженим під зав’язку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сварочные аппараты "Jasic" - высокое качество и надежность

Щодо візуальних проявів (окислення контактів, розгерметизація, здуття). Причиною виникнення подібних проблем можуть бути механічні пошкодження, перегрів, перезарядження чи заводський брак.

Ви належите до людей, котрі не дуже добре розуміють, чи якісні літієві батарейки? Що ж робити в такому випадку? Для цього необхідно заміряти опір. Чим він більший, тим менша якість в елемента живлення. Також важливо знати внутрішню місткість. Батарея являється якісною, якщо даний показник мінімальний, бо вона може дати більше току.

Джерело: https://primetrade.com.ua/product-category/elementi-zhivlennia/