“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Стероїди та алкоголь: ризики поєднання, побічні ефекти

Поєднання алкоголю з деякими медичними препаратами як рецептурними, так і безрецептурними є досить поширеним явищем, і його потенційно небезпечні наслідки часто обговорюються. Однак мало хто знає про дуже шкідливі фізичні та психологічні наслідки спільного вживання стероїдів та алкоголю. Відомо, що залежність проявляється у кожного по-своєму, а алкоголізм нерідко супроводжується іншими формами зловживання речовинами, включаючи кокаїн та кетамін.

До того ж звикання до ліків за рецептом, наприклад, до прегабаліну, у поєднанні з вживанням алкоголю може призвести до алкогольної залежності та довгострокових проблем зі здоров’ям. Те саме стосується і поєднання стероїдів з алкоголем. Тим не менш, багато лікарів, які призначають анаболічні андрогенні стероїди (ААС), вважають, що помірне вживання цих засобів у поєднанні з алкоголем не становить серйозного ризику.

Побоювання виникають у випадках зловживання однією або обома речовинами. Особи, які використовують анаболічні стероїди для бодібілдингу або приймають їх без призначення лікаря, піддаються підвищеному ризику серйозних психічних та фізичних побічних ефектів при вживанні алкоголю. Важливо пам’ятати, що ключовим аспектом використання стероїдів і алкоголю є помірність.

Також має значення, наскільки сильні стероїди ви приймаєте і як вони впливають на печінку. Наприклад, ін’єкційний тестостерон пропіонат (https://strong-muscle.com.ua/ua/testosterone-propionat-2) має меншу гепатотоксичність, ніж таблетовані стероїди.

Поширені побічні ефекти змішування стероїдів та алкоголю

Комбінування медикаментів із алкоголем іноді відбувається ненавмисно. У деяких випадках таке поєднання може посилювати сп’яніння, спричинене алкоголем. Це стосується і поєднання алкоголю зі стероїдами, хоча його наслідки часто не враховуються. На відміну від інших препаратів, комбінація алкоголю та стероїдів не приносить ейфорії, проте люди можуть вживати алкоголь разом із стероїдами для досягнення спокою чи розслаблення. Як і в інших препаратах, регулярне поєднання стероїдів з алкоголем може бути небезпечним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Мультитул Leatherman Rebar: компактный и функциональный инструмент для самых разных задач

Використання алкоголю або анаболічних стероїдів окремо може викликати такі побічні ефекти, як агресивні настрої, емоційна нестабільність та інші серйозні здоров’язберігаючі проблеми. Ці симптоми можуть посилитися за їх комбінації. Загальні наслідки вживання стероїдів та алкоголю включають втрату пам’яті, порушення рухів очей, погане судження та параною, а також агресивну поведінку.

Змішування алкоголю та стероїдів також збільшує ризик довгострокових проблем, включаючи пошкодження печінки, серцево-судинні та шлунково-кишкові проблеми, діабет (особливо при вживанні алкоголю з преднізолоном), виразки, остеопороз, втрату слуху та глухоту, а також психологічні порушення, включаючи депресію та депресію суїцидальні думки. Додаткові фізичні реакції на змішування цих речовин включають зневоднення, біль у грудях, підвищений артеріальний тиск та алергічні реакції. Також можливий розвиток психологічних побічних ефектів, таких як нестабільне мислення, “роїдна лють”, психоз та манія, що підвищує ризик насильницької поведінки та фізичної шкоди.

Чи можна пити пиво на стероїдах?

Нехай невелика кількість пива може не завдати шкоди вашому здоров’ю, але регулярне вживання хмільного під час курсу анаболічних стероїдів може спровокувати низку додаткових проблем. Для запобігання будь-яким ускладненням завжди рекомендується консультуватися з лікарем та уникати вживання пива або інших алкогольних напоїв у період прийому стероїдів. 

Джерело: https://strong-muscle.com.ua/ua