“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Садовий обприскувач пропонує купити магазин Shurik-UA

Обприскувачі

Ближче до початку дачного сезону виникає потреба придбати акумуляторний обприскувач, устаткування потрібне для більш якісної обробки рослин.  Якщо рослини вирощуються на рівні любителя, то й в такому випадку також не обійтися без обробки від шкідників за допомогою обприскувача.

Навіть простий обприскувач садовий механічний підійде для підгодівлі на невеликій території. Також можна понизити ризики розвитку хвороб, внести добрива. Якщо раніше використовували віник і відро, то тепер є зручніші рішення. Акумуляторний ручний обприскувач стане незамінним помічником при обробці декоративних, плодово-ягідних, овочевих рослин. На сайті нашого інтернет-магазину «Shurik-ua» представлений великий вибір продукції, яка відрізняється між собою габаритами, кінцевою вартості, а також принципі дії.

Обприскувачі садові акумуляторні і ручні: призначення

Обприскувач механічний або бензо обприскувач купляють для виконання ряду завдань, а саме:

  • дезинфекція приміщень;
  • підготовка хімічних складів;
  • зволоження, обприскування, очищення рослин;
  • підгодівля, внесення гербіцидів або добрив;
  • садовий обприскувач ручний підійде для протравлення бульб або землі до посадки;
  • нанесення білення і так далі.

Купити акумуляторний обприскувач можна під будь-які вимоги, оскільки модельний ряд досить широкий.

Види обприскувачів

Найпростіше рішення — це купити обприскувач ручний. Таке устаткування просте, легке, але вимагає регулярної заміни. Воно дозволяє працювати на обмеженій площі, адже тиск доводиться створювати вручну. Окрім механічних обприскувачів є моделі з помпою, вони працюють з попереднім накачуванням.

Радіус роботи досягає 12 м, але такі варіанти не найкращі. В результаті розглядається обприскувач садовий акумуляторний, пристрій зручніший і досконаліший. Моделі мають високі показники продуктивності.  Купити обприскувач на акумуляторі вважають за краще заради отримання тиску 6 атмосфер, заощадження часу і сил на обробку.

Замовити обприскувач на акумуляторі, ручне устаткування з доставкою

Інтернет-магазин «Shurik-ua» пропонує купити бензооприскувач або інше устаткування від перевірених виробників. В наявності моделі з різною місткістю бака, типом носіння, розміром сопла, трубки, принципом роботи. Вказані реальні ціни і точні характеристики. Оформляйте замовлення на сайті або по телефону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Многоразовые POD-системы VooPoo Drag Nano 2 (Вупу Драг Нано 2) в интернет-магазине Pods