“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Рамний запірний пристрій PWP

Рамний запірний пристрій PWP має такі технічні характеристики, які дозволяють повноцінно експлуатувати вантажну автотехніку. Автофургони, напівпричепи та причепи із запірними пристроями такого типу будуть герметично та надійно зачинені. Вантаж, що превозиться залишиться збереженим. При цьому слід враховувати модифікацію пристрою та на яке навантаження він розрахований.

Варто зазначити, що конструктивні особливості модельних лінійок не перешкоджають зручності застосування пристрою. Кожна модель стійка до механічного впливу, вібрації, вітрового навантаження та температурних перепадів.

Для виготовлення механізму використовуються матеріали, які відрізняються своєю зносостійкістю. Корозія від попадання вологи не розвиватиметься. Часте використання якісної фурнітури не стає причиною зміни її початкових робочих якостей. Процес перевезення не вплине негативно на запірну дію пристрою. Герметичність буде збережено.

Якщо Ви зацікавлені у придбанні товару з офіційною гарантією якості, до якого належить і рамний запір-ний пристрій, звертайтесь до компанії «Комтранс Україна». Завдяки доступній ціні, професійним кон-сультаціям і широкому асортименту товару можна здійснити гарну покупку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сучасні змішувачі для ванної кімнати