“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Промисловий робот: особливості та переваги

Як значно підвищити ефективність роботи логістичного центру? Чи можна оптимізувати процеси обробки вантажів та зменшити кількість персоналу, залученого до процесу? Оптимальним варіантом для вирішення цих завдань стане використання промислового робота. Його можна легко інтегрувати в складську екосистему та домогтися автоматизації більшості процесів, пов’язаних з переміщенням товарів по території логістичного центру.

Основні переваги робота

Розглянемо, які плюси є у цього обладнання:

  1. Промислові роботи забезпечують високу точність обробки вантажів на максимальній швидкості. Це одне з найефективніших рішень.
  2. Мінімальні розміри. Це обладнання досить компактне, тому для його застосування вам не знадобиться багато місця.
  3. Можливість встановлення різних типів захватів. Завдяки цьому можна вирішувати різноманітні види завдань.
  4. Висока вантажність. Моделі промислових роботів компанії Kapelou можуть підіймати вантажі масою до 800 кг.
  5. Локалізація процесів, що пов’язані з обробкою вантажів, в одному місці. Завдяки цьому вдається збільшити корисну площу логістичного центру.

Практика показує, що робот може самостійно укомплектувати палету приблизно за 6-10 хвилин.

Які операції може проводити промисловий робот

Дане обладнання має досить широкий діапазон можливостей:

  1. Складання та розбирання палети. Робот за допомогою машинного зору та спеціалізованого програмного забезпечення може проводити палетування та депалетування з високою швидкістю та без помилок.
  2. Сортування товарів. Це обладнання може обробляти близько 800 посилок за годину. При цьому робот може працювати з товарами в м’якому упакуванні, не пошкоджуючи їх.
  3. Розміщення вантажів для зберігання. Середня швидкість при цьому становить до 1000 одиниць товарів на годину. Робот може приймати вантажі з конвеєрної стрічки та розміщувати їх на відповідні полиці.

Також це обладнання може формувати замовлення. Воно відбирає необхідні вантажі та укладає їх у лотки відповідно до замовлення. Швидкість роботи при цьому досягає 500 одиниць продукції на годину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Бухгалтерські послуги в Києві

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете детальніше дізнатися про можливості промислового робота, рекомендуємо вам звернутися до компанії Kapelou. Вона займається оптимізацією процесів складу та пропонує клієнтам вигідні умови співпраці.

Менеджери компанії допоможуть вам підібрати необхідне обладнання, влаштують перегляд можливостей своєї техніки, розкажуть про всі нюанси та ін. Kapelou практикує комплексний підхід до автоматизації складів та працює з проєктами будь-якої складності. На рахунку компанії понад 650 успішних кейсів співпраці з українськими та європейськими рітейлами — Розеткою, Samsung, MoYo та ін.