Site icon ІНКВИЗИЦІЯ.ІНФО – Deus vult!

Переобладнання вантажних авто виконає «Автополімер»

Переобладнання мікроавтобусів і вантажних авто фахівцями «Автополімеру»

Якщо ви потребуєте активного використання вашого автотранспортного засобу, а також якщо ви бажаєте переробити свою вантажівку на автобус або навпаки, ваше замовлення буде рада виконати наша компанія «Автополімер». Займаючись переобладнанням вантажних авто і мікроавтобусів вже тривалий час, наші фахівці виконують об’ємний комплекс необхідних робіт з урахуванням усіх побажань замовників.

Якщо потрібна переробка мікроавтобусів і вантажівок, скористайтеся послугами «Автополімеру»

Компанія «Автополімер» займається переобладнанням автомобілів в Україні, причому як вантажного транспорту, так і інших варіацій транспортних засобів. Здійснюючи оптимізацію внутрішнього наповнення автомобіля і його зовнішню трансформацію, майстри нашого підприємства роблять переобладнання мікроавтобусів на вантажній і навпаки. Відповідно до відображених в заявці клієнта вимог істотно покращуються технічні характеристики машини, з’являється новий функціонал і тюнінг.

Якщо для вас актуальне переобладнання мікроавтобусів, ціна на послуги компанії «Автополімер» змінюється  залежно від спектру необхідних робіт. Наші висококваліфіковані фахівці здійснюють всі роботи на вищому рівні якості. Саме тому ми завжди гарантуємо, що переробка фургона в мікроавтобус викличе у вас тільки позитивні емоції.

Якщо ви скористаєтеся запропонованими нашою компанією послугами, то ваш модернізований особистий транспортний засіб стане ще більш комфортнішим, а також набуде нових характеристик.

Основою для такої упевненості є наступні чинники:

Окрім переробки мікроавтобусів і вантажного транспорту наша компанія «Автополімер» також доволі успішно займається переоформленням відповідної документації, яка потрібна для пред’явлення в ДІБДР, щоб оновлений транспортний засіб був поставлений на облік.

Щоб переобладнання вантажних авто було здійснене в повній відповідності з вимогами замовника, заздалегідь складається індивідуальний проект. Завдяки його наявності кожний модифікований автотранспорт буде переформатований на професійному рівні, дуже якісно й в дуже стислі терміни.

Exit mobile version