“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Переобладнання вантажних авто виконає «Автополімер»

Переобладнання автомобілів, вантажних авто під замовлення

Все частіше власникам транспортних засобів потрібно внесення певних змін з метою зміни призначення МС або його поліпшення. У тому числі актуальна переробка вантажних мікроавтобусів. Послуги в даному напрямі завжди готова запропонувати компанія «Автополімер».

Фахівці нашої компанії знайдуть рішення під будь-які запити і поставлені завдання. Приміром, переобладнання салону мікроавтобуса виконується, як з метою підвищення комфорту, безпеки, так і при потребі в поліпшенні освітлення, кондиціонування, отримання умов для переміщення вантажів.

Наші фахівці врахують вимоги, розроблять стратегію, прорахують ціни і впораються з усіма кроками на шляху до досягнення цілей. Послуги з переобладнання автомобілів багатогранні і різноманітні, можна отримати навіть мобільний офіс або медичний кабінет. Дзвоніть або пишіть, ми завжди готові реалізувати ваші проекти на найвищому рівні.

Переобладнання вантажних авто. Переваги замовлення послуг у фахівців

Переробка фургона в мікроавтобус або інші рішення по внесенню змін до оформлення авто через компанію Автополімер, дозволять отримати масу переваг:

  • підвищення безпеки, показників безпеки. Додається устаткування для стабілізації, покращується шасі і так далі;
  • переобладнання автомобілів на газ дає можливість зниження витрат на паливо. Це хороший вибір;
  • збільшення пасажирських крісел. Така переробка салону мікроавтобуса дозволяє підвищити доход під час перевезень;
  • зміна температури. Виконується монтаж кондиціонування, обігріву, вентиляційних елементів;
  • переобладнання автомобілів з додаванням освітлення, електроніки, сигналізацій;
  • підвищення комфорту в авто. Приміром – заміна крісел на більше статусні, установка ременів, нової оббивки, формування аварійного виходу.

Як проходить переобладнання авто в Україні?

Спочатку уточнюються запити замовника, після чого обговорюються усі основні моменти та деталі замовлення. Після досягнення домовленостей оформляється договір. У тому числі переробка мікроавтобусів включає закупівлю усього необхідного матеріалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Tesla Model S быстрее Ferrari, Porsche и McLaren

Щоб кожний клієнт зміг вірно розрахувати витрати, підрахунки виконуються заздалегідь. Усе устаткування в наявності, а досвід наших фахівців дозволяє виконати роботу без затримок і несподіванок. Щоб замовити переобладнання автомобілів в Україні, наберіть нас в робочі години або залиште заявку.