“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Переобладнання автомобілів швидко і недорого

Переобладнання будь-якого транспортного засобу — досить тривалий процес. Для точнішого виконання замовлення і недопущення нерозумінь, необхідно заздалегідь визначитися з планом переобладнання транспортного засобу. У зв’язку із зростанням кількості індивідуальних підприємців і комерційних організацій збільшився попит на мікроавтобуси і вантажні автомобілі.

Купівля нового автомобіля —  відповідальне і досить дороге задоволення. Тому останнім часом досить високою популярністю користуються послуги з переобладнання вантажних машин і переробки фургона в мікроавтобус. Безумовно, якимось чином реконструювати машину можна і в домашніх умовах, але важливо, щоб зрештою вона відповідала усім необхідним технічним вимогам і не було проблем з документального боку.

Кращим рішенням буде звернення до фахівців, які розбираються в цій сфері діяльності. Професійним переобладнанням автомобілів в Україні займається компанія «Автополімер». Наша організація допоможе не лише змінити зовнішній і внутрішній вигляд транспорту, але і повністю врегулює законодавче питання.

Діяльність компанії здійснюється в декількох напрямах

Перший напрям — переробка салону мікроавтобуса. Не секрет, що салон будь-якого транспортного засобу з часом поступово зношується: з’являються подряпини, потертості, люфти, дірки, сколи, тріщини і інші результати експлуатації. Наше підприємство виправить усі виявлені салонні вади, причому зробить це в самі найкоротші терміни. У випадку з повною зміною виду транспорту, салон підлаштовують під необхідні стандарти.

Другий напрям — переобладнання мікроавтобусів на вантажний варіант транспортного засобу.

Подібна практика — найбільш поширена і затребувана категорія запитів організації. Послугами вантажоперевезень користується щодня величезна кількість людей. Саме тому для багатьох бізнесменів це завдання залишається дуже актуальним.

Процес створення нової машини багатоетапний і включає цілий ряд необхідних заходів, а саме:

  • із замовником вибираються ділянки і обговорюються майбутні зміни;
  • проробляється попередня робота;
  • примірка і установка нового устаткування;
  • підгін характеристик;
  • пошук недоліків і вдосконалення зовнішнього вигляду;
  • тест.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рабочий комбинезон - комфорт, защита и функциональность

Крім того, на сайті надається перелік не таких масштабних авто послуг, але теж досить затребуваних. Ми робимо установку додаткових пасажирських місць, обшиваємо салон підібраним і погодженим із замовником матеріалом. Врізання вікон і дверей також робиться у разі потреби. Також в спектр наших послуг входить установка звукового і відео супроводів, прокладення шумоізоляції, монтаж на транспортний засіб сигналізації, установка фар.

Окрім вказаних видів робіт ми проводить оформлення стандартизованих документів. Кінцева вартість переобладнання автомобіля варіюється від вимог замовника.