“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому самолюбні і тирани зі злих людей. Блажен той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви. Бо саме він і є той, хто воістину піклується про ближнього свого і повертає заблуклих дітей."

Парі Матч: детальний розбір переваг букмекера

Як зробити ставку в додатку Парі Матч на будь-яку подію?

Отже, ви поповнили свій ігровий рахунок і вже зважилися ставити. Якщо Вас цікавить чому саме ПаріМатч є кращим за всіх, то почитайте отзывы от реальных игроков про це БК. Перш, ніж вибрати вид спорту і конкретний матч або поєдинок, потрібно визначитися, чи хочете ви поставити на поточну подію або на матч/бій, який ще не почався. Для подій, які вже стартували – це розділ «Live», якщо матч ще не почався – тоді вам в розділ «Спорт». Далі визначаємося з видом спорту і матчем / боєм.

1. Вибираєте те, на що ви хочете поставити – на перемогу будь-якої команди або атлета, нічию, тривалість зустрічі, різні фори або подвійні результати (наприклад перемога і нічия) і т.д. і тиснете на потрібний коефіцієнт.

2. Далі переходите в «Купон«, вводите суму ставки і натискаєте по»укласти парі». Це що стосується одиночної ставки.

3. Також можливий варіант ставки Експрес, а також антиекспрес (від двох подій) або «система» (від трьох подій). В цьому випадку вам потрібно додати в купон кілька результатів.

Як поповнити ігровий рахунок в додатку ПаріМатч?

Способи поповнення, а також методи виведення коштів в мобільному додатку точно такі ж, що і на сайті. Рахунок можна поповнити на суму від 100 рублів без комісії такими способами:

— банківські картки (Visa і Mastercard, Maestro, системи » Мир»);

– QIWI;

— Яндекс-Гроші;

— мобільні оператори (Мегафон, Білайн, Теле2, МТС)

— Інтернет-банкінг Альфа-Клік і Сбербанк Онлайн

— криптовалюта Bitcoin

Кошти на рахунок надходять миттєво.

Переваги та головні особливості програмиСеред основних переваг утиліти варто виділити функцію «Ставки в один клік», відеотрансляції і статистику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вадим Беляев прикрылся Бидоном

Ставки в один клікТут вже все ясно з назви. Ввівши конкретну суму, ви можете без зайвих рухів тіла моментально одним натисканням укладати парі.

Відеотрансляції з ПаріМатч

Відеотрансляції матчів-дуже потрібна і зручна функція, що дозволяє не залишати додатки для того, щоб стежити за розвитком подій в грі. Особливо ця «фіча «корисна любителям робити ставки на спорт в режимі Live, де вкрай важливо» ловити коефіцієнти», але робити це, не бачачи того, що відбувається на полі, корті або рингу – це як діяти наосліп.

Єдине, що відеотрансляції доступні тільки гравцям, на рахунку яких не повністю порожньо, то з позитивним балансом депозиту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *