Site icon ІНКВИЗИЦІЯ.ІНФО – Deus vult!

Натяжні стелі в цокольних приміщеннях приватного будинку: у чому переваги такого рішення?

Сьогодні багато власників помешкань бажають використовувати напівпідвал не тільки у ролі господарської підсобної площі, а й більш раціонально. Так, повноцінну спальню чи вітальню у цокольному приміщенні облаштувати навряд чи вдасться, а от домашній тренажерний зал, більярдну чи кабінет для роботи – цілком. В такій ситуації слід приділити увагу оздобленню приміщення, яке, з одного боку, повинне бути естетично привабливим, й з другого – добре себе проявляти в специфічних умовах. Так, нерідко наявна підвищена вологість, перепади температур, іноді цоколь не опалюється регулярно. У напівпідвалах також часто спостерігається нестача світла. Ці питання допоможе розв’язати монтаж натяжних стель в Чернівцях. Так, достатньо встановити систему з підсвічуванням, і в кімнаті буде приємно знаходитися. Крім цього, установка натяжної конструкції в цоколі має й чимало інших плюсів.

Які переваги такого способу оздоблення перекриття?

До головних позитивних сторін відносяться:

Крім цього, натяжна конструкція служить понад 12 років. Дотримуючись правил експлуатації, можна суттєво збільшити цей термін.

З якого матеріалу та якого дизайну краще обирати натяжні стелі?

Якщо першочергове значення має ступінь захисту від вологи, оптимально надати перевагу плівковому полотну. Коли ж цоколь не опалюється або там лише іноді вмикають опалення, доречною буде стеля зі спеціального текстилю. Так, плівка під впливом низьких температур розтріскується, тоді як тканинні стелі зберігають за таких обставин цілісність.

Стосовно дизайну, тут треба відштовхуватися від особливостей приміщення. Як правило, висота кімнат на цоколі невелика. А отже, підійде одноярусна система, яка не відбере багато висоти – всього 3 – 5 см. Коли хочеться візуально додати площі та зробити приміщення вищим, вдалим вибором стане глянцева стеля. В лаковій поверхні відбивається світло від приладів та предмети оточення, так що кімната оптично стане просторішою. Не обов’язково робити стелю повністю блискучою, якщо така фактура як самостійних дизайнерський хід видається власнику надто яскравою. Глянцевим може бути лише центр натяжної системи, а обрамлення чи інші частини композиції – матовими або сатиновими. Традиційно для збільшення простору підбирають світлі відтінки. Поєднання світлих та темних чи насичених тонів також створить враження затишного та не тісного середовища.

Exit mobile version