“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Кому необхідні послуги асенізатора

Асенізаторські послуги які можна замовити в компанії КРОТ СЕРВІС за посиланням krot-servis.com.ua/uk/poslugi/poslugy-asenizatora-u-kyyevi – це відкачування рідких відходів та нечистот із накопичувальних резервуарів каналізаційної системи. Асенізація є необхідним процесом для забезпечення безпеки та нормальних умов життєдіяльності людини, а також підтримки здорової екології у населених пунктах.

Послуги асенізатора мають на увазі використання вакуумного чи илососного обладнання, встановленого на шасі вантажного транспортного засобу.

Які основні види робіт виконує асенізаторський автомобіль?

У послуги асенізатора входить:

  • відкачування септика;
  • спорожнення вигрібних ям та колодязів;
  • промивання трубопроводу та зливки від засорів;
  • очищення внутрішніх поверхонь стінок комунікацій від бруду;
  • вивезення відходів до місця переробки та утилізації;
  • відкачування піску та мулу;
  • очищення біотуалетів та стоків автомийок, пралень, об’єктів цивільного та промислового призначення.

Від чого залежать ціни на виклик асенізаторської машини

Ціни на асенізаторські послуги залежать від обсягу та характеру робіт, а також від віддаленості об’єкта.

Перше є основним фактором, що визначає розмір оплати праці. На його підставі вибирається техніка із необхідною місткістю цистерни. Враховується і відстань до об’єкта, оскільки у вартість включено витрату палива автомобіля.

Тип спецтехніки визначається характером очисних заходів. Замовити асенізаторську машину для очищення септика, наприклад, буде дешевше, ніж у випадку з илососом, дорогий і технічно складний пристрій якого дозволяє відкачувати відходи, очищати дно від мулу та піску в глибших ямах і колодязях. Очищення вигрібних ям у Києві, яке надає компанія КРОТ СЕРВІС krot-servis.com.ua/uk/poslugi/vykachuvannya-vygribnyh-yam-u-kyyevi, відбувається з використанням спеціального інноваційного обладнання.

Як відбувається процес?

Виклик асенізаторської машини має на увазі один із трьох методів очищення стоків:

  1. За допомогою вакуумної машини. Є найпоширенішою послугою, особливо у приватному секторі.
  2. Гідродинамічна очистка. Видаляються нечистоти, потім система заповнюється водою для промивання комунікацій, після чого проводиться повторне відкачування.
  3. Очищення ям та стоків илососним обладнанням. Використовується для видалення каналізаційної системи осадових порід.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Контактні лінзи та заняття професійним спортом

Замовник дзвонить, пояснює суть та особливості робіт, вказує обсяг заповненого стоку та місце знаходження. Оператор приймає замовлення, визначає тип автомобіля та погоджує терміни проведення очисних заходів.

Кожна асенізаторська машина оснащена спеціальним насосним обладнанням, яке викачує з ємності повітря та створює розряджену атмосферу, завдяки чому відбувається відкачування нечистот. Пристрій та принцип дії вакуумного насоса забезпечує надійність сервісу та оперативність робіт, дозволяє йому не взаємодіяти безпосередньо з рідким середовищем, що виключає можливість швидкого засмічення та виходу з ладу.

Як тільки цистерна заповнена, водій вирушає до місця розвантаження та утилізації.