“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Інструкція з розміщення теплиці: дізнайтеся, де поставити свою теплицю

Отже, ви хочете теплицю https://novateplica.com.ua/uk/. Здавалося б, досить просте рішення, але насправді потрібно враховувати багато факторів, і не останній – де поставити теплицю. Правильне розміщення теплиці, ймовірно, є найважливішим для вас питанням.

Так де найкраще місце для теплиці? Читайте далі, щоб дізнатися, як розмістити теплицю. Де поставити теплицю Перш ніж вирішити, де поставити теплицю, подумайте, що саме ви плануєте вирощувати в теплиці і який тип теплиці плануєте зводити. Якщо ви домашній виробник, який планує вирощувати для власної розваги та використання, теплиця, як правило, буде меншого масштабу, але якщо ви хочете розпочати бізнес, вона має бути набагато більшою.

Отже, хоча розмір конструкції визначає розташування теплиці, так само залежить і тип рослин, які ви хочете вирощувати. Освітлення сонця зазвичай має першочергове значення, але залежно від рослини полуденна тінь також може бути фактором розміщення теплиці. Місце для теплиці визначає не тільки те, який тип конструкції буде працювати найкраще, але також напрямок і інтенсивність сонця, яке вона отримає. Це визначає, які види рослин ви можете вирощувати.

Подумайте про те, щоб захистити теплицю з полікарбонату https://novateplica.com.ua/uk/teplitsy-iz-polikarbonata/ від шторму або від сусідських хуліганів, які люблять чути, як розбивається скло! Також подумайте про легкість догляду не лише за рослинами, але й за самою конструкцією. Додаткові міркування щодо розміщення теплиці Вам потрібен доступ до джерела води чи електрики? Не забудьте врахувати ці фактори при розташуванні теплиці.

Залежно від сонячного освітлення теплиці може знадобитися додаткове опалення електричним або навіть газовим. Деякі теплиці можна поставити біля дверей, вікна або підвалу будинку, що дозволить вам використовувати тепло з дому. Це також збільшить ваш рахунок за опалення будинку, але це може бути дешевше, ніж якщо ви обігрієте теплицю окремо. Як правило, найкраще місце для теплиці знаходиться на південній або південно-східній стороні будинку на сонячній ділянці, яка отримує найбільше сонця з осені до зими (у більшості місць з листопада по лютий).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сервис пополнения банковской карты и перевода с карты на карту

Якщо такого варіанту немає, наступним найкращим місцем для теплиці є східна сторона. Третій кращий варіант для теплиці – південно-західна або західна сторона. Північна сторона – крайній варіант і найменш оптимальне місце для теплиці. Досліджуйте більше Спробуйте розташувати теплицю вздовж з півночі на південь, а не зі сходу на захід. Таке положення забезпечує конструкції більше світла і менше тіні.

У той час як безперешкодне сонячне світло є важливим, післяобідня тінь може бути не менш важливою залежно від видів рослин, що вирощуються, і пори року, коли вони вирощуються. Наприклад, було б вигідно розташувати теплицю поблизу листяних дерев , які затінюють конструкцію від спекотного літнього сонця, але взимку виграють від додаткового сонячного світла, коли листя опаде.

Звичайно, розміщення теплиці поблизу дерев або кущів може призвести до того, що листя, сік і липка медвяна роса будуть засмічувати зовнішню поверхню конструкції, тому це також слід враховувати. Нарешті, уникайте будівництва конструкції біля основи схилу, де збирається холодне повітря та схильне до морозу. Переконайтеся, що ділянка рівна, а земля добре дренована.