“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Французькі аромалампи для очищення простору Maison Berger

Maison Berger Paris більше 120 років випускає французькі аромалампи для очищення простору від неприємних запахів та ароматизації методом каталітичного горіння. Лампа Берже входить до списку 100 найкращих відкриттів Франції, є джерелом натхнення для іменитих дизайнерів та приманкою для колекціонерів. Сьогодні лампа Берже по праву вважається гордістю Франції, невід’ємною частиною французької промислової спадщини.
Подарувати подарунок під брендом Maison Berger Paris який ви можете придбати за посиланням https://posudmeister.ua/ua/maison-berger – це значить вибрати унікальний продукт найвищої якості, піддатися новому досвіду знайомства з ароматами, які нагадають про подорожі, природу, спогадах дитинства і відкриють двері до душевної рівноваги.

Історія французького бренду Lampe Berger Paris почалася 1898 року, коли фармацевт Моріс Берже отримав патент на свій винахід — лампу каталітичного горіння, або «горіння без полум’я». Вона стала вирішенням головної проблеми того часу – дезінфекції повітря у закритих приміщеннях шпиталів.

Сьогодні пропонуються різні способи позбавитися неприємних запахів, їх досить багато, але безпечних для здоров’я винятково мало. Освіжувачі повітря та інші прилади маскують негативно впливають на організм і не прибирають причину. Народні способи ароматизації забирають багато часу і, знову ж таки, тільки пригнічують неприємні запахи, але не видаляють їх.

Знаменита лампа Берже є візитною карткою елітних французьких інтер’єрів вже понад 120 років. Спочатку пристрій, заснований на каталітичній системі очищення повітря, був спрямований лише на знищення неприємних запахів у закритих приміщеннях. Воно швидко набуло застосування у місцевих госпіталях, а трохи пізніше завоювало популярність у житлових будинках. У 30-ті роки минулого століття лампу вдосконалили — так, окрім очищення, повітря почало набувати приємного, вишуканого аромату. 

Однак основний принцип — повне знищення шкідливих бактерій та хімічних речовин у повітрі — залишився на місці, завдяки чому продукція Maison Berger не має рівних і в наші дні. Компанія співпрацює з найкращими французькими парфумерами для того, щоб кожен виріб наповнював будинок не просто приємним, а по-справжньому благородним ароматом. Сотні варіантів пахощів Maison Berger відрізняються витонченістю кожної нотки, повністю розкриваючись лише згодом. Вся продукція французької компанії проходить численні лабораторні дослідження, доводячи постійну якість та безпеку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як підібрати та де купити моделі для оснащення кабінету хімії в школі

Завдяки інтернет-магазину www.posudmeister.ua замовити посуд унікального по красі, якості посуду та кухонних предметів може кожен мешканець України. Консультанти Posudmeister мають великий досвід роботи з брендами, представленими в салонах та інтернет-магазині www.posudmeister.ua. І з задоволенням, відповівши на Ваші питання, вони допоможуть здійснити правильний вибір при покупці кращого посуду.