“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Citroen оновлює майже всю лінійку своїх автомобілей – серед них кросовер C3 Aircross та хетчбек C3

Citroen — французька компанія, яка нещодавно випустила масштабне оновлення майже всіх своїх моделей.  Зараз свого фейсліфтингу чекає кросовер C3 Aircross та його менший брат – хетчбек C3.  Попередні покоління автомобілів Citroen та інші моделі можна знайти за цим посиланням.  У першій половині наступного року Citroen C3 Aircross 2024 буде представлений публіці.  Однак поки люди можуть задовольнятися лише шпигунськими фото.

Citroen C3 Aircross 2024

На світлинах, які потрапили до нас в редакцію, тестують субкомпактний кросовер C3 Aircross в важких погодних умовах взимку.  Люди візуально можуть помітити, що машина виросла у порівнянні з його попередником.  Відстань між фарами збільшується і вони будуть мати округлу форму, як в першій генерації.  Малюнок решітки радіатора змінився і тепер складається з двох секцій, де основна решітка більше.

Задній та передній звиси були подовжені, що свідчить про збільшення колісної бази. Це означає, що в задній частині автомобіля буде більше місця для пасажирів та дозволить збільшити простір багажника.  Офіційних даних, які підтверджують це, немає, але цілком ймовірно, що це так.  Форма корпусу змінилася з круглої на більш прямокутну, з більшими оглядовими вікнами.

Кузов оновленого Citroen C3 Aircross 2024

На зображенні автомобіля великим планом видно, що на консолі є великий дисплей.  Хоча конкретний розмір не повідомляється, він, ймовірно, має діаметр від 12 до 15 дюймів і трохи вищий за торпедо автомобіля. Більш детально роздивитися салон фотографам не вдалося.  Зрозуміло, що для автомобіля J класу будуть використані бюджетні матеріали оздоблення. Але точно зміни торкнуться приладової панелі, центральної консолі та інформаційно-розважальної системи.

Вид сзаду Citroen C3 Aircross 2024

Нове покоління Citroen C3 Aircross переходить на платформу Stellantis CMP і eCMP для своєї електричної версії.  Раніше він використовував платформу PSA PF1, яка залишилася в Volkswagen T-Cross і Nissan Juke.  Тому стане можливим додавання 1,2-літрової гібридної силової установки та урізноманітнення бензинових та дизельних двигунів. Та ще більше уваги компанія Stellantis приділяє електричній версії двигуна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Огляд ритуальних послуг, які надаються у Києві

Тому представники Citroen France, яка зараз у власності корпорації Stellantis з 2021 року, вирішили відкрити деякі подробиці нового електричного хетчбека Citroen C3, який також офіційно вийде лише в наступному році.

Вони сповістили про нові габарити C3, де 3980/1730/1600 мм – це довжина, ширина та висота, відповідно. А колісна база дорівнює 2540 мм. Як бачимо, колісна база залишилася без змін, а ось довжина та ширина трохи зменшилися в порівнянні з попереднім поколінням.

Citroen C3 2024

Акумулятор моделі Citroen C3 2024 року матиме ємність 29,2 кВт/год.  Потужність двигуна становить 56 кінських сил, що еквівалентно потужності 42 кіловати та максимальний момент, що крутить 143 Ньютон-метри. Автомобіль може рухатися з максимальною швидкістю 107 кілометрів на годину.  Тому час розгону виробник вказує від 0 до 60 км/год, що становитиме 6,8 секунд. На одному повному заряді батареї C3 може долати відстань до 320 кілометрів.  Оскільки спочатку конструктори планували виробити потужність 86 к. с., то потім вирішили зменшити потужність на користь дальності поїздки.

Ціна цього малюка поки не оголошена, але журналісти припускають, що вона буде в районі 10 000 – 11 000 доларів. Вартість попереднього покоління Citroen C3 Aircross на офіційному сайті знаходиться в діапазоні 23 300 – 27 800 доларів.