“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Чи варто щепити дитину?

Вакцинація є одним із найбільш успішних та важливих заходів у сфері охорони здоров’я,  допомагаючи запобігти та контролювати розповсюдження інфекцій зберігаючи здоров’я дітей.

У немовлят щеплення проводиться в перші години чи дні після народження (від гепатиту B). В перші місяці життя дитина може отримати перші дози щеплень проти туберкульозу (БЦЖ) та гепатиту B. Далі у два місяці проводиться перша серія базових щеплень, яка може містити дози від дифтерії, коклюшу, правця, поліомієліту, гемофільної інфекції та інших хвороб. Вона проводиться з регулярністю в декілька місяців, після чого діти після 4 років вже отримують лише додаткові дози щеплень та оновлення за необхідності.

Щепити дитину дуже важливо, адже це забезпечує оптимальний захист від найбільш поширених та небезпечних інфекцій у важливі періоди дитинства. Батькам рекомендується проконсультуватися з лікарем чи медичним фахівцем для отримання індивідуальних порад щодо щеплень для їхніх дітей.

Чому щеплення важливе для здоров’я дитини

Організації з охорони здоров’я, такі як Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) та центри контролю та профілактики захворювань, рекомендують вакцинацію для збереження індивідуального та громадського здоров’я.

Ось кілька ключових аргументів на користь щеплень:

  • воно допомагає захищати дітей від серйозних та іноді смертельних хвороб, таких як дифтерія, коклюш, правець, поліомієліт, краснуха, паротит, гепатит B та інші;
  • це сприяє формуванню “колективного імунітету” у громаді, коли достатня кількість осіб є щепленими, що зменшує ризик поширення інфекцій серед населення;
  • вакцинація допомагає запобігти ускладненням, які можуть виникнути внаслідок інфекцій та зменшує ризик смерті від хвороб;
  • вакцинація допомагає знизити ризик поширення інфекцій серед громади, включаючи людей, які не можуть бути щеплені з медичних причин;
  • щеплення робить важливий внесок у зниження інфекцій в глобальному масштабі та контролі епідемій;
  • щеплення використовується для контролю та запобігання розповсюдженню інфекцій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как завести машину в мороз? Делаем это правильно

Ви можете зробити щеплення дитини в приватній дитячій клініці “Дитина”. Тут ви зможете обрати необхідну для вас вакцину та зробити щеплення в зручний для вас час. Рішення щодо щеплень для вашої дитини краще приймати під керівництвом лікаря, який може надати індивідуальні поради, враховуючи медичну історію та ризики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *