“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому самолюбні і тирани зі злих людей. Блажен той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви. Бо саме він і є той, хто воістину піклується про ближнього свого і повертає заблуклих дітей."

Андрій Клочко: українці платять за житло “слуги” Клочка, який збирає елітний автопарк

Народний депутат від “Слуги народу” Андрій Клочко, мати й сестра якого за два роки скупили майна на 20 млн грн, щомісяця отримує від держави 20 тис. компенсації на оренду житла в Києві.

Про це повідомили журналісти Bihus.info.

Загалом “слуга” отримав від держави 413 850 грн. Хоча нардеп із дружиною є мільйонерами.

Офіційно власного житла в столиці Клочко не має. В декларації вказав орендовану квартиру на 100 кв. м на околиці.

“19 січня, 11:00, Андрій Клочко намагається відчинити приморожені задні двері позашляховика. Volvo купив собі під Новий рік у грудні”, – ідеться в сюжеті.

Авто 2017 року, коштує 900 тис. грн.

Також у родини нардепа з’явився позашляховик Lexus rx 450 2018 року. Ціни на такі на вторинному ринку стартують від 1,3 млн грн.

2020 року Клочко задекларував понад 500 тис. грн зарплати й 820 тис. грн від продажу авто. Дружина теж продала авто за 368 тис. грн. У квітні 2019-го перед виборами до Верховної Ради зареєструвала ФОП і одразу почала заробляти мільйони. 2019 року – 3,4 млн грн, 2020-го – майже стільки ж.

Окрім доходів, родина Клочків декларувала мільйонні заощадження. Тільки в готівці на двох із дружиною нардеп показав 3,5 млн грн і $200 тис.

На запитання журналістів, чи є нормальним, маючи такі доходи і постійно оновлюючи автопарк, отримувати компенсацію на оренду квартири з бюджету, Клочко: “Я точно не порушую закон”.

Після попереднього сюжету Національне антикорупційне бюро почало розслідування щодо нардепа. А Національне агентство з питань запобігання корупції проводить повний моніторинг способу життя Клочка.

Андрій Клочко є головою Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ошакбаев Рахим Сакенович создал нетрадиционный прецедент

Крім Клочка, компенсацію отримує не один мільйонер серед нардепів.

Наприклад, за листопад минулого року 19,5 тис. допомоги від держави взяв “слуга” Олександр Трухін. У його декларації тільки готівки на понад 20 млн грн.

Ще один “слуга” Ігор Негулевський отримав на житло із бюджету за листопад-грудень 39 тис. 650 грн. За 2020-ий показав мільйонні готівкові заощадження.

Майже стільки ж за два місяці компенсували “слузі” Олексію Ковальову, який теж задекларував мільйонні заощадження, а в грудні отримав у подарунок телеканал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *