“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Аналіз крові на антитіла до хламідій

Хламідіоз є венеричним захворюванням, що може призвести до серйозних ускладнень, від запальних процесів в органах малого тазу до безпліддя, передчасних пологів і навіть тяжкої пневмонії у новонароджених. З метою запобігання цим ризикам, як для себе, так і для партнера чи майбутнього малюка (оскільки вагітні жінки піддаються обстеженню на хламідії), рекомендується проходження здавати аналіз крові на антитіла до хламідій в INVIVO.

Мережа лабораторій INVIVO використовує сертифіковані тест-системи від провідних виробників для діагностики різноманітних інфекцій, включаючи хламідії. Ми гарантуємо точність, швидкість і конфіденційність результатів обстежень.

У чому небезпека хламідіозу?

Якщо хламідіоз не лікувати він може спричинити запальні процеси статевих органів, а також численні ускладнення майже всіх органів та систем рганізму – очей, суглобів, шкіри, печінки, легенів, нирок, ССС, ЦНС тощо.

Хламідії можуть передаватися від матері до новонародженої дитини при народженні, можливо, спричиняючи офтальмію новонароджених (кон’юнктивіт або очну інфекцію) або пневмонію.

Симптоми хламідіозу

Хламідіоз часто називають «тихою» інфекцією, оскільки більшість людей не виявляють ознак інфекції.

Але якщо симптоми присутні у жінок, вони зазвичай включають:

  • Відчуття болю або печіння при сечовипусканні;
  • Виділення з піхви, які можуть мати неприємний запах (білі, жовті або зелені);
  • Відчуття свербіння або печіння в піхві та/або навколо неї;
  • Біль у животі;
  • Кровотеча між менструаціями та/або після статевого акту;
  • Біль під час статевого акту.

Коли симптоми присутні у чоловіків, вони зазвичай включають:

  • Відчуття болю або печіння при сечовипусканні;
  • Біль та/або набряк навколо яєчок;
  • Виділення з пеніса (прозорі або білі).

Види аналізів крові на хламідії

В INVIVO доступні такі дослідження:
Антитіла IgG до Chlamydia trachomatis – діагностика хронічного хламідіозу або контакту з хламідіями, що раніше стався.
Антитіла IgА та антитіла IgM до Chlamydia trachomatis – діагностика гострої фази інфекції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как выбрать идеальную настольную игру для вашей семьи

Усі ці аналізи можна здати у будь-якому з відділень після відповідної підготовки.

Підготовка до діагностики

Для аналізу використовується венозна кров. Забір матеріалу відбувається до 12:00. При підготовці до аналізу важливо дотримуватись наступних рекомендацій: за 12 годин до дослідження уникати фізичних навантажень, не вживати жирну їжу, алкоголь, нікотин та ліки. Якщо ви не можете припинити прийом будь-яких препаратів, повідомте про це співробітнику лабораторії. У день проведення діагностики, щоб полегшити процес забору крові, рекомендовано випити склянку чистої води без газу.

Розшифровка результатів

Звертаємо вашу увагу, що результати аналізу не є діагнозом та потребують контрольного огляду в дерматовенеролога, гінеколога, уролога. Спеціаліст зможе поставити остаточний діагноз та призначити відповідне лікування.

Після завершення терапії рекомендується контрольне дослідження, щоб переконатися в ефективності лікування. Важливо також повідомити своєму статевому партнеру про діагноз і рекомендувати йому пройти відповідне обстеження та лікування, щоб уникнути повторного зараження.

На завершення

В INVIVO доступні всі види досліджень для діагностики будь-яких інфекцій.
Отримати інформацію про доступні аналізи, акційні пропозиції або знайти найближчий до вас пункт паркану можна на сайті invivo.ua.
INVIVO. Щодня піклуємось про здоров’я українців!