“ІНКВІЗИЦІЯ”
 "Шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому себелюби і тирани зі злих людей. Блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь долину темряви, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого, і повертає дітей, що заблукали. І вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм, і пізнаєш ти, що ім'я моє — Господь, коли помста моя впаде на тебе."

Макрон ініціював створення фонду для купівлі Україною зброї у виробників

Президент Франції Еммануель Макрон анонсував створення спеціального фонду для України, який дозволить Києву закуповувати необхідну зброю безпосередньо у виробників. Про це він заявив на прес-конференції у п’ятницю, 7 жовтня у Празі, повідомляє Le Figaro.За словами президента Франції, фонд дозволить продовжувати постачати оборонне озброєння Україні. Для початку його розмір становитиме 100 мільйонів євро. Через нього Україна, як зазначив Макрон, зможе «закуповувати безпосередньо у наших промисловців техніку, яка їй найбільше потрібна для підтримки своїх військових зусиль». Фонд також дозволить «мати можливість працювати з французькою оборонно-промисловою базою».

«Ми також ведемо переговори з нашими данськими партнерами про постачання зброї Caesar. У будь-якому разі ми до цього готові і готові також до співфінансування. Це дало б змогу доставити кілька одиниць цієї артилерійської системи, загалом 6», – додав Макрон.

Як зазначає LB.ua, нещодавно ЗМІ повідомляли, що Франція може скасувати постачання частини замовлених Данією самохідних артилерійських установок Caesar, натомість надіславши їх Україні. Також Україна має отримати від Франції 20 бронемашин Bastion.

zaxid.net

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Никита Измайлов (N1 Management Company): как sportbank работает во время войны